KONTAKT:

+48 608 689 097
+48 790 807 055

info@hellastravel.pl

Kraj / Region
Transport
Wylot z / wyjazd z
Katalog
Rodzaj oferty
Wyjazd od
Powrót przed
Cena od ... do
więcej opcji
KRETA

 

Dzień 1: Przelot do Heraklionu, transfer do hotelu. Przejazd do czterogwiazdkowego hotelu Rethymno Mare – zakwaterowanie, nocleg.

 

Dzień 2: Warsztaty kulinarne z Teo Vafidisem – wspólne przygotowanie kreteńskiego śniadania. Czas wolny, wyjazd do lokalnej wytwórni serów gdzie zapoznamy się z tradycyjnymi metodami wyrobu serów, degustacja. Przejazd do zabytkowego miasta Rethymno – zwiedzanie, czas wolny, powrót do hotelu.

 

Dzień 3: Śniadanie, wyjazd do tradycyjnej wioski Maroulas, gdzie podziwiać będziemy fantastyczną architekturę oraz cudowne widoki. W trakcie pobytu w wiosce udział weźmiemy w warsztatach kulinarnych z Teo Vafidisem pt. Raki Meze. Przygotujemy słynne greckie przekąski – mezedes oraz wypijemy tradycyjną rakiję.  Powrót do hotelu, czas wolny na wypoczynek.

 

Dzień 4: Śniadanie, przejazd do jednej ze słynnych kreteńskich winnic, zapoznanie się z uprawą szczepów winnych. Wspólne przygotowanie kreteńskich przystawek z Teo Vafidisem oraz degustacja wina. Przejazd do miasta Chania, spacer po mieście, powrót do hotelu.

 

Dzień 5: Śniadanie, przejazd do monastyru Arkadi, zwiedzanie bizantyjskiej świątyni, przejazd do Wąwozu Agios Antonios – spacer wąwozem do groty świętego, obiad w lokalnej tawernie, powrót do hotelu.

 

Dzień 6: Śniadanie, czas wolny na kąpiele morskie i słonieczne. Popołudniu Olimpiada Smaków.

 

Dzień 7: Śniadanie, przejazd do Knossos, zwiedzanie pałacu Minosa uważanego za mityczny labirynt Minotaura. Przejazd do Heraklionu, zwiedzanie muzeum archeologicznego oraz najważniejszych zabytków miasta. Czas wolny na spacer i zakupy. Powrót do hotelu.

 

Dzień 8: Śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko.

 

 

  • Mitologiczna Kreta
  • Zwiedzanie Knossos, Heraklionu, wąwozu Agios Antonios, monastyru Arkadi
  • Winnica, wytwórnia sera oraz tradycyjna wioska Maroulas
  • Warsztaty kulinarne z Teo Vafidisem
  • All inclusive
  • 2w1 – zwiedzanie i wypoczynek

 

 

 

 

 

 

 

 

W CENIE:

 

- przelot na trasie POLSKA-GRECJA-POLSKA

- zakwaterowanie: 7 noclegów

- wyżywienie All inclusive

- wszystkie transfery

- opieka pilota

- ubezpieczenie KL i NNW

 

Cena nie zawiera: świadczeń nie wymienionych w ofercie, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

 

 

Wykonanie KSI Media
Serwis hellastravel.pl zawiera zdjęcia ze strony 123rf.com. Hellastravel to biuro podróży z Warszawy, które w swojej bogatej ofercie posiada: wycieczki, wczasy, kolonie, obozy, zimowiska, zwiedzanie, narty , a wszystko w pięknych zakątkach Europy. Nasze główne cele podróży to Grecja, Rodos, Korfu, Kreta, Zakynthos, Riwiera olimpijska, Ateny, Santorini, Mykonos, Kos, Peloponez,  Turcja, Tunezja, Egipt, Wyspy Kanaryjskie. Jeśli interesują Państwa wakacje last minute, wyjazd na weekend, ciekawa podróż, tanie wakacje, a może po prostu  kuchnia grecka lub wczasy Grecja albo wakacje Grecja ? Touroperator Hellas zapewni najwyższej jakości  greckie wakacje  All Inclusive. Jako doświadczony travel agent oferujemy wczasy w Grecji, której znakomitym ambasadorem jest Teo Vafidis. Vafidis Last Minute – polecamy.