KONTAKT:

+48 608 689 097
+48 790 807 055

info@hellastravel.pl

Kraj / Region
Transport
Wylot z / wyjazd z
Katalog
Rodzaj oferty
Wyjazd od
Powrót przed
Cena od ... do
więcej opcji
Wyjazdy konferencyjne
Wycieczki korporacyjne i incentive to system nagradzania pracowników i program lojalnościowy dla klientów.
W nowoczesnym i konkurencyjnym środowisku biznesu, motywowania i nagradzania pracowników lub klientów, to niewątpliwie podstawowe działania firmy.
Programy motywacyjne nie tylko przyczyniają się do realizacji handlowej i zwiększenia poziomu wiary w umiejętności i poświęcenia, ale także do wzmocnienia wewnętrznych relacji biznesowych.
 
 

Hellas Travel spełnia określone wymagania w zakresie projektowania i realizacji kreatywnych programów wysokiej jakości, elastyczności i z pełną dbałością o szczegóły w ścisłej współpracy z Państwem w celu przedstawienia propozycji, w zależności od specyfikacji i motywacji grupy. Stworzymy wycieczki rekreacyjne, zajęcia grupowe, konferencje, zaplanujemy podróż oraz inne atrakcje zachęcające do promowania celów korporacyjnych.
 
 

OFERUJEMY:
  • układanie programu wycieczki przy kontroli budżetu
  • rozwój tematyczny
  • fotograficzny zapis podróży
  • 24 godzinny serwis
  • transport
  • organizowanie zakwaterowania i transferu
  • wycieczki krajoznawcze
     
 

Udowodniono, że Incentive jest jedną z najskuteczniejszych metod aby zaprezentować firmę (dla pracowników i klientów) i przekonać do nowego produktu, zwiększenia sprzedaży, zintensyfikowania stosunków wewnątrz przedsiębiorstwa, nabycia lub poprawy swoich kontaktów zagranicznych i wreszcie nagradzanie pracowników i partnerów za ich wkład w realizację celów firmy.
 
 

Nasza oferta jest bardzo szczegółowa, z kompletnymi programami, zdjęciami i opisami wszystkich hoteli, restauracji, klubów nocnych. Wzbogacona jest naszymi sugestiami dotyczącymi najlepszego wykorzystania czasu oraz pełną ofertą finansową. Dajemy Ci wszystko czego potrzebujesz do najlepszego doboru podróży.
 
 

W otoczeniu magicznych miejsc i niezapomnianego piękna oferujemy unikalne propozycje na podróż służbową oraz wyjazdy motywacyjne, które łączą pracę zawodową z rozrywką. Ze względu na unikalne doświadczenia oferowane zwiedzającym, kładziemy nacisk na indywidualną obsługę, dzięki czemu każda firma cieszy się niesamowitym pobytem oraz wraca z przepięknymi wspomnieniami.
 
 

Po powrocie z wyjazdu zapraszamy Państwa na Warsztaty Kulinarne prowadzone przez Teo Vafidisa w Warszawie. Jest to idealny sposób, aby wspominać wyjazd, podzielić się wrażeniami oraz wspólnie przygotować pyszny posiłek.
Wykonanie KSI Media
Serwis hellastravel.pl zawiera zdjęcia ze strony 123rf.com. Hellastravel to biuro podróży z Warszawy, które w swojej bogatej ofercie posiada: wycieczki, wczasy, kolonie, obozy, zimowiska, zwiedzanie, narty , a wszystko w pięknych zakątkach Europy. Nasze główne cele podróży to Grecja, Rodos, Korfu, Kreta, Zakynthos, Riwiera olimpijska, Ateny, Santorini, Mykonos, Kos, Peloponez,  Turcja, Tunezja, Egipt, Wyspy Kanaryjskie. Jeśli interesują Państwa wakacje last minute, wyjazd na weekend, ciekawa podróż, tanie wakacje, a może po prostu  kuchnia grecka lub wczasy Grecja albo wakacje Grecja ? Touroperator Hellas zapewni najwyższej jakości  greckie wakacje  All Inclusive. Jako doświadczony travel agent oferujemy wczasy w Grecji, której znakomitym ambasadorem jest Teo Vafidis. Vafidis Last Minute – polecamy.