KONTAKT:

+48 608 689 097
+48 790 807 055

info@hellastravel.pl

Kraj / Region
Transport
Wylot z / wyjazd z
Katalog
Rodzaj oferty
Wyjazd od
Powrót przed
Cena od ... do
więcej opcji
MALTA ZIMA 2017/18

 

 

Malta to kraj kontrastów, oczywistej i ukrytej urody i skarbów. Przez wielu jest uwielbiana i kochana, ale także niedoceniona. Ta niewielka wyspa oprócz powszechnie znanych zabytków architektury i sztuki ma znacznie więcej do zaoferowania.

 

 

 

 

 

Malta i Gozo, to miejsca niemal mistyczne. Zamieszkane od ponad 7 tysięcy lat są pełne zagadek i tajemnic. Znajdziesz na nich ślady nieznanych cywilizacji, biblijnych Nephilim, pozostałości po kulturze rzymskiej, fenickiej i wspaniałe bogactwo architektury średniowiecznej po rezydujących tu Rycerzach Maltańskich- Joannitach.

 

 

 

 

 

 

Malta to wspaniała śródziemnomorska kuchnia, tradycyjne potrawy z warzyw do dzisiaj uprawianych oryginalnymi metodami, serów owczych i kozich, czy potraw mięsnych z lokalnych hodowli królików, przepiórek, owiec. To miejsce gdzie konina jest wciąż powszechnie spożywana.

 

 

 

Malta i Gozo to przede wszystkim bogate tradycje winiarskie, gdzie na niewielkich skrawkach upranej ziemi, pasjonaci uprawiają winorośl i zamieniają je w najdoskonalsze wina.

 

 

 

 

 

 

To mieszanka kultur, tygiel w którym spotkały się niemal wszystkie kultury średniowiecznej i współczesnej Europy z kulturą północnej Afryki i Azji mniejszej. 
 

 

Daj się poprowadzić naszymi szlakami, poznaj Maltę, a zrozumiesz, dlaczego ten najbardziej katolicki kraj Europy jest zarazem jednym z najbardziej kosmopolitycznych zakątków Świata.

 

 

 

 

 

 

Wykonanie KSI Media
Serwis hellastravel.pl zawiera zdjęcia ze strony 123rf.com. Hellastravel to biuro podróży z Warszawy, które w swojej bogatej ofercie posiada: wycieczki, wczasy, kolonie, obozy, zimowiska, zwiedzanie, narty , a wszystko w pięknych zakątkach Europy. Nasze główne cele podróży to Grecja, Rodos, Korfu, Kreta, Zakynthos, Riwiera olimpijska, Ateny, Santorini, Mykonos, Kos, Peloponez,  Turcja, Tunezja, Egipt, Wyspy Kanaryjskie. Jeśli interesują Państwa wakacje last minute, wyjazd na weekend, ciekawa podróż, tanie wakacje, a może po prostu  kuchnia grecka lub wczasy Grecja albo wakacje Grecja ? Touroperator Hellas zapewni najwyższej jakości  greckie wakacje  All Inclusive. Jako doświadczony travel agent oferujemy wczasy w Grecji, której znakomitym ambasadorem jest Teo Vafidis. Vafidis Last Minute – polecamy.