KONTAKT:

+48 608 689 097
+48 790 807 055

info@hellastravel.pl

Kraj / Region
Transport
Wylot z / wyjazd z
Katalog
Rodzaj oferty
Wyjazd od
Powrót przed
Cena od ... do
więcej opcji
Polityka Prywatności

  

Biuro Podróży Hellas Travel ul. Warszawska 58c lok. 5, 02-496 Warszawa,  zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

Każdego klienta Hellas Travel i użytkownika serwisu oraz subskrybenta e-mailingów należących do Hellas Travel obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie http://www.hellastravel.pl
Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: Hellas Travel nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników swojego serwisu i e-mailingu.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisu i nie dokonywać rejestracji w bazie subskrybentów e-mailingu należącej do Hellas Travel oraz nie nabywać produktów i usług oferowanych przez Hellas Travel.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu należącego do Hellas Travel możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Subskrypcja e-mailingu

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych e-mailingów należących do Hellas Travel wymaga podania w odpowiednim formularzu adresu e-mail. Pole to jest obowiązkowe.

Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy wysyłkowej e-mailingu. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danej osobie oferty Hellas Travel.

Zamawianie usług i produktów

Zamawianie usług i produktów oferowanych przez Hellas Travel wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.

Niezapowiedziane Wiadomości

Hellas Travel zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości Hellas Travel rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, e-mailingów, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez klientów Hellas Travel.

Rezygnacja z newslettera

Rezygnacja z otrzymywania wybranego przez użytkownika newslettera może być dokonana przez użytkownika w dowolnym momencie. W każdym e-mailu wysyłanym do subskrybenta jest możliwość automatycznego wypisania z listy poprzez kliknięcie odpowiedniego linka zamieszczonej w e-mailu.

Można również wysłać wiadomość e-mail z prośbą o wypisanie z listy z konta pocztowego, który ma zostać wypisany. Wiadomość należy wysłać na info@hellastravel.pl


 

Wykonanie KSI Media
Serwis hellastravel.pl zawiera zdjęcia ze strony 123rf.com. Hellastravel to biuro podróży z Warszawy, które w swojej bogatej ofercie posiada: wycieczki, wczasy, kolonie, obozy, zimowiska, zwiedzanie, narty , a wszystko w pięknych zakątkach Europy. Nasze główne cele podróży to Grecja, Rodos, Korfu, Kreta, Zakynthos, Riwiera olimpijska, Ateny, Santorini, Mykonos, Kos, Peloponez,  Turcja, Tunezja, Egipt, Wyspy Kanaryjskie. Jeśli interesują Państwa wakacje last minute, wyjazd na weekend, ciekawa podróż, tanie wakacje, a może po prostu  kuchnia grecka lub wczasy Grecja albo wakacje Grecja ? Touroperator Hellas zapewni najwyższej jakości  greckie wakacje  All Inclusive. Jako doświadczony travel agent oferujemy wczasy w Grecji, której znakomitym ambasadorem jest Teo Vafidis. Vafidis Last Minute – polecamy.