KONTAKT:

+48 608 689 097
+48 790 807 055

info@hellastravel.pl

Kraj / Region
Transport
Wylot z / wyjazd z
Katalog
Rodzaj oferty
Wyjazd od
Powrót przed
Cena od ... do
więcej opcji
SANTORINI

Dzień 1: Przelot do Heraklionu na Krecie, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Wieczorny spacer po mieście, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień 2: Śniadanie, poranny transfer do portu, rejs na Santorini. Transfer do hotelu, czas wolny na wypoczynek, obiadokolacja w lokalnej tawernie. Nocleg.

 

Dzień 3: Śniadanie. Czas wolny na kąpiele morskie i słoneczne. Popołudniu przejazd do wioseczki Mesaria, gdzie odbędą się warsztaty kulinarne z Teo Vafidisem -  wspólne przygotowanie kolacji, posiłek. Powrót do hotelu, nocleg.

 

Dzień 4: Śniadanie, wyjazd na zwiedzanie monastyru Profitis Ilias ( Proroka Eliasza), położonego na najwyższym szczycie wyspy, wznoszącym się na wysokość 567 m. n. p. m. Z tego miejsca rozpościera się zapierający dech w piersi widok na całą wyspę. Od równin rolnych po wzgórza miejscowości Oia. Wizyta w przepięknie położonej na kalderze winnicy Santo Wine, degustacja doskonałych  win. Przejazd do wioseczki Oia, stanowiącej ostoję lokalnych artystów. Czas wolny na spacer wąskimi uliczkami oraz podziwianie wyjątkowej architektury wyspy. Ukoronowaniem dnia będzie podziwianie najpiękniejszego zachodu słońca na świecie. Przejazd na obiadokolację do lokalnej tawerny, powrót do hotelu, nocleg.

 

Dzień 5: Śniadanie. Wyjazd na zwiedzanie Firy – stolicy wyspy Santorini. Spacer pomiędzy setkami białych domków, uroczych kościółków oraz nieziemskich widoków. W trakcie zwiedzania zobaczymy również katolicką katedrę. Przejazd do portu, zaokrętowanie na pokładzie statku, rejs na Nea Kameni – wulkan czynny po dzień dzisiejszy. Dla osób chętnych wejście na szczyt krateru. Powrót na statek, przepłynięcie do gorących źródeł. Zdrowotne kąpiele w wodach siarkowych. Powrót do hotelu, wspólne warsztaty kulinarne z Teo Vafidisem. Przygotowanie zimnych przystawek oraz potraw z grilla. Wspólna kolacja, nocleg.

 

Dzień 6: Śniadanie. Czas wolny na kąpiele morskie i słoneczne. Popołudniowy rejs statkiem połączony z kolacją na morzu w trakcie zachodu słońca. Powrót do hotelu, nocleg.

 

Dzień 7: Śniadanie. Czas wolny na kąpiele morskie i słoneczne. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer do portu, przepłynięcie do Heraklionu na Krecie. Transfer do hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień 8: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w Heraklionie, wylot do Polski.

 

 

 

 

 • Mitologiczna Kreta oraz piękne Santorini
 • Najpiękniejszy na świecie zachód słońca
 • Warsztaty kulinarne z Teo Vafidisem
 • 2 w 1 – zwiedzanie i wypoczynek
 • Romantyczny rejs z kolacją
 • Niebywała okazja zdobycia czynnego wulkanu

 

 

 

 • W CENIE:
 • - przelot na trasie POLSKA-GRECJA-POLSKA
 • - zakwaterowanie: 7 noclegów
 • - wyżywienie HB
 • - wszystkie transfery
 • - opieka pilota
 • - ubezpieczenie KL i NNW

 

 

 

Cena nie zawiera: świadczeń nie wymienionych w ofercie, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

Wykonanie KSI Media
Serwis hellastravel.pl zawiera zdjęcia ze strony 123rf.com. Hellastravel to biuro podróży z Warszawy, które w swojej bogatej ofercie posiada: wycieczki, wczasy, kolonie, obozy, zimowiska, zwiedzanie, narty , a wszystko w pięknych zakątkach Europy. Nasze główne cele podróży to Grecja, Rodos, Korfu, Kreta, Zakynthos, Riwiera olimpijska, Ateny, Santorini, Mykonos, Kos, Peloponez,  Turcja, Tunezja, Egipt, Wyspy Kanaryjskie. Jeśli interesują Państwa wakacje last minute, wyjazd na weekend, ciekawa podróż, tanie wakacje, a może po prostu  kuchnia grecka lub wczasy Grecja albo wakacje Grecja ? Touroperator Hellas zapewni najwyższej jakości  greckie wakacje  All Inclusive. Jako doświadczony travel agent oferujemy wczasy w Grecji, której znakomitym ambasadorem jest Teo Vafidis. Vafidis Last Minute – polecamy.