KONTAKT:

+48 608 689 097
+48 790 807 055

info@hellastravel.pl

Kraj / Region
Transport
Wylot z / wyjazd z
Katalog
Rodzaj oferty
Wyjazd od
Powrót przed
Cena od ... do
więcej opcji
Wyżywienie
Wyjeżdżając na urlop mają Państwo możliwość wyboru różnych form wyżywienia.


ŚNIADANIA 

W katalogach oznaczane często jako BB lub FR/ zwykle serwowane są w postaci szwedzkiego stołu. Czasem jest to tzw. śniadanie kontynentalne. Śniadanie kontynentalne składa się zwykle z pieczywa, masła, dżemu ,kawy lub herbaty.

OBIADOKOLACJE

Obiadokolacja oznaczona jako HB lub HP/ zazwyczaj również podawana jest w postaci szwedzkiego stołu. Czasem posiłek serwowany jest w postaci wyboru z gotowych zestawów.

Istnieje również możliwość 2 posiłków dziennie tj. śniadanie, obiad i kolacja / FB lub VP/

Prosimy pamiętać, że wybierając opcję wyżywienia dwa lub trzy razy dziennie – napoje są dodatkowo płatne / po za śniadaniami/.

ALL INCLUSIVE

/wszystko w cenie/ . Pod tym pojęciem kryje się jednak bardzo wiele różnych standardów. Z reguły są to 3 posiłki dziennie, przekąski spożywane w ciągu dnia w barach na terenie hotelu oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

Zazwyczaj są to alkohole lokalne. Standardowa oferta All Inclusive ma często różnego rodzaju ograniczenia.

Jeżeli w opisie wyznaczone są godziny podawania napojów i alkoholi / najczęściej od 10.00 do 22.00/ oznacza to, że po upływie tego czasu napoje są płatne. W większości przypadków w ofertę All Inclusive, nie jest wliczona zawartość mini-baru w pokoju hotelowym.

Zdarza się również, że oferta ta jest ograniczona “terytorialnie” np: bezpłatne jest wyżywienie i napoje na terenie hotelu, a płatne na plaży.
Czasem mogą się spotkać Państwo z nazwami Super All Inclusive, Ultra All Inclusive. Z reguły jest to oferta najdroższa, ale i posiadająca najmniej ograniczeń. Napoje ,wyżywienie i alkohole /również importowane/ podawane są przez całą dobę.

Dokładne opisy pakietów All Inclusive znajdą Państwo w katalogach przy ofertach konkretnego hotelu.

Smak , wybór i jakość posiłków zależy zazwyczaj od kategorii hotelu, a także od tradycji kulinarnej danego kraju.
Jeżeli decydują się Państwo na skromniejszy hotel, jedzenie może być czasem monotonne.
W hotelach wyższej kategorii podczas kolacji często pożądany jest odpowiedni strój np.: długie spodnie dla panów

We wszystkich hotelach zakazane jest wynoszenie jedzenia poza obręb restauracji.
Wykonanie KSI Media
Serwis hellastravel.pl zawiera zdjęcia ze strony 123rf.com. Hellastravel to biuro podróży z Warszawy, które w swojej bogatej ofercie posiada: wycieczki, wczasy, kolonie, obozy, zimowiska, zwiedzanie, narty , a wszystko w pięknych zakątkach Europy. Nasze główne cele podróży to Grecja, Rodos, Korfu, Kreta, Zakynthos, Riwiera olimpijska, Ateny, Santorini, Mykonos, Kos, Peloponez,  Turcja, Tunezja, Egipt, Wyspy Kanaryjskie. Jeśli interesują Państwa wakacje last minute, wyjazd na weekend, ciekawa podróż, tanie wakacje, a może po prostu  kuchnia grecka lub wczasy Grecja albo wakacje Grecja ? Touroperator Hellas zapewni najwyższej jakości  greckie wakacje  All Inclusive. Jako doświadczony travel agent oferujemy wczasy w Grecji, której znakomitym ambasadorem jest Teo Vafidis. Vafidis Last Minute – polecamy.